Ősz a szigeten

A hagyományok szerint idén is megszervezte a Környezeti nevelés munkaközösség az Ősz a szigeten rendezvényt, melynek során óvodánk nagycsoportosai egy vidám, tartalmas délelőttöt tölthettek a Tisza-szigeten. Miközben az őszi természet szépségeit csodálták az óvodások, megannyi élmény és ismeret is várta őket. Bepillanthattak a horgászat, méhészet, vadászat, íjászat rejtelmeibe, de a természetjárók, a tűzoltók és kajak-kenusok is meglepetésekkel várták őket. A sok-sok érdekes feladat, susogó avarban való séta talán kissé elfárasztotta a gyerekeket, ám az energiát finom teákkal, gyümölcsökkel és pogácsával pótolhatták.

A szervező munkaközösség és az óvoda köszönetet mond minden támogatónak:

Tiszaújváros Önkormányzata

Tiszaújváros Jövőjéért Alapítvány (200 ezer forint)

Tűzoltóság – Tiszaújvárosi Katasztrófavédelmi Kirendeltsége

Tiszaújvárosi Kajak-Kenu és Sárkányhajó Egyesület

Zabos Géza Horgászegyesület

Ludman Árpád tájegységi fővadász

Kincses Róbert vadász

Bacsinszki József méhész

Csáti Csemege Kft.

Feketekese Egyesület

Tiszaújvárosi Sport Club Természetjáró Szakosztály

Veréb Ádámné Kocsis Mariann (Akwalon Kft. ügyvezetője)

LIDL Logisztikai Központ Hejőkürt, György János alkalmazott

Bartók István fényképész

valamint a Tiszaújvárosi Napközi Otthonos Óvoda nyugdíjas dolgozói, és a szülők.