Gyermeknapi strandolás

Évek óta hagyomány városunkban, hogy a tiszaújvárosi oktatási intézményekbe járó gyerekeket az önkormányzat egy „strandnappal” ajándékozza meg, gyermeknap alkalmából. Ennek keretében a mi óvodásaink, és az őket kísérő szülők is ingyenesen vehették igénybe a Tiszaújvárosi Gyógy- és Strandfürdő szolgáltatásait június 4-én. A gyerekeket emellett más érdekes programok is várták, melyeket Micskiné Bodó Erzsébet óvodavezető ajánlott a figyelmükbe. A guruló lovak, légvárak, különféle akadálypályák, és az elmaradhatatlan cukorkakereső állomások után kezdődött az önfeledt pancsolás, melynek szerencsére az időjárás is kedvezett. A gyerekek ismét egy tartalmas, élménydús, mozgalmas napot tölthettek a strandon.